Vücutta Saten Etkisi

BTL Exilis Elite, karın ve bel çevresi, bacaklarımız, kol ve sırtımız dahil olmak üzere bölgesel yağlanma sorunu yaşadığımız vücudumuzun her bölgesinde güvenle uygulanabilmektedir. Bölgesel yağlanmanın giderilmesini sağlarken aynı seans içerisinde selülit görünümünü düzenler ve cildi sıkılaştırır. BTL Exilis Elite 4 ile 6 seans yapılan uygulamalar sonucunda, cildin altındaki kolajen ve elastin liflerini güçlü bir şekilde uyararak cildin alt dokusunda bir nevi tamir ve onarım gerçekleştirdiğinden, sarkmalarda büyük ölçüde başarılı sonuçlar vermekte ve ameliyatsız çözümler sunabilmektedir.

Bu işlemde cilt altına enjeksiyon ile dışardan hiçbir madde uygulanmaz. Dünya patentli bu teknoloji ile ilk defa 2 ayrı enerji aynı anda iletilebilecek şekilde bir araya getirilmiş ve FDA Onayı ile birlikte Avrupa ve Amerika’da uygulama sonuçları yönünde vücut şekillendirme alanında birçok ödül almıştır.

Vakumsuz işlem yapıldığı için cildi yormaz.

Uygulama başlığındaki soğutma teknolojisi sayesinde işlem son derece konforludur.

Uygulama esnasında cildin sıcaklığını anlık olarak gösteren termometresi sayesinde kontrollü bir ısı hissedilir ve yanık riski taşımaz.

Daha detaylı bilgi almak için kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Paylaş