Baby Face Beauty Thulium Laser

Baby Face Beauty™ - 1927nm Thulium Lazer teknolojisine sahip leke tedavisi ve cilt yenileme alanlarında üstün başarı sahibi, FDA onaylı lazer cihazıdır.
Bu sistemde Lazer ışınları ile deride 100 mikron çapında mikro-kanallar açılmakta ve kişinin sorununa göre seçilen C vitamini, Retinol, Tranexamic acid, Resveratrol, nano partiküküllü Lasemd ampulleri cilde yedirilmektedir. Böylece hem lazerin etkisinden hem de ürünlerin antioksidan; antiaging ve aydınlatıcı-parlatıcı etkisinden faydanılmaktadır.
Baby Face Beauty nin diğer lazerlerden farkı nedir?
- Öncelikle tedavi süresinin kısa olması ( 7-10 dakika toplam süre)
- Ağrısız bir yöntem olması sebebiyle anestezi ihtiyacı olmaması
- Kısa süreli bir kızarıklık olması nedeniyle kişinin günlük yaşamına hemen dönebilmesi.
- Hem lazerin etkisi hem de kullanılan kozmesötiklerin ciltte emilmesi için ideal ortamı sağlayarak, içten dışa doğru iyileşmeyi hızlandırması.
Baby face beauty thulium lazer cihazı nasıl uygulanır?
Kişinin Hekimi tarafından konsülte edilmesinin ardından seçilen Lazer moduyla (easy veya advance) cilde lazer ile mikro-kanallar açılır, bu arada cildin sorununa göre seçilen uygun farmesötik ürün (LASEMD Ampülleri) hazırlanır, 4/5 dakikalık Lazer uygulamalarının ardından doktor tarafından seçilen ürün cilde yedirilir, ürünler emildikten sonra bariyerli LASEMD kremi veya maskesi uygulanır ve seans sonlandırılır.

Baby face beauty hangi amaçlar için kullanılabilir?
- Leke tedavisi
- Kırışıklık azaltma
- Antiaging
- Epidermal Melasma
- Pigment azaltılması
- Solar lentigo
- Skar tedavisi
- Dekolte bakımı
- Boyun gençleştirme

 

Paylaş