Ameliyatsız Saten Yüz Germe

BTL Exilis Elite cihazı ile uyguladığımız patentli "Saten Yüz Germe" işlemi, fokuslu radyofrekans ve ultrasonu aynı anda kişiye iletebilmektedir. Cilde uygulanan bu enerji her dokuya iletildiğinden kişinin vücudundaki kolajenin tümü uyarılmaktadır. Saten Yüz Germe ile en derin katmandan en üst katmana kadar kolajen ve bağ dokuya temas edilirken yeni dna sarmallarının oluşumuna yardımcı  olunur.

Haftada bir kez olması şartı ile 2-4 seans arası uygulanabilen Saten Yüz Germe uygulaması oldukça konforludur ve uyuşturmaya gerek duyulmadan uygulanabilmektedir. Cilt dokusu üzerinde biriken ısı etkisi sayesinde kısa süre içerisinde değişiklikler görülebilmekle beraber, genellikle bir aydan sonra yeni kollagen üretiminin tetiklenmesine bağlı, kalıcı sonuçlar net görülebilmektedir.

Saten yüz germe uygulaması sıklıkla; sarkmaların toparlanması, kırışıklıkların giderilmesi, yüz hatlarının belirginleştirilmesi, göz kapağındaki deri sarkmasına bağlı düşüklüğün giderilmesi gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Diğer birçok yöntemle uygulama yapmanın riskli olduğu alanlarda dahi güvenle uygulanabilmektedir. Örn; göz çevresi, alın, boyun,dekolte

2008 yılından bu yana tüm dünyada kullanılan patentli teknolojinin herhangi bir yan etkisi ile karşılaşılmamıştır.

 

Paylaş